Кожна копійка повинна бути врахована, і це стосується не тільки комерції, але і вдома. Якщо ви переживаєте за домашнє господарство і хочете завжди бути в курсі, скільки зароблено і звідки, і скільки витрачено і куди, то вам потрібен електронний помічник, який допоможе контролювати домашні фінанси.

HomeBank – безкоштовна програма, яка допоможе вести домашній облік, контролювати прихід і витрата грошових коштів, і складати графіки і звіти для непотрібних покупок і можливості заощадити.

Основні можливості обліку

Підтримує необмежену кількість рахунків, що дозволяє відслідковувати поточні рахунки, заощадження, зобов’язання і активи. Введення даних відносно простий, і програма підтримує шаблони і заплановані платежі для часто повторюваних операцій, таких як постійні замовлення та зняття готівки. Перекази між рахунками теж прості.

Є також ряд інструментів звітності і бюджетування, включаючи різні варіанти побудови графіків і звітів – нічого незвичайного, але легко зрозумілі і представлені з достатніми можливостями, щоб дозволити вам відстежувати ваші рахунки, який би спосіб ви не вибрали.

Від автора: середнього домогосподарства не потрібен складний набір інструментів для планування і складання бюджету, якщо ви просто хочете побачити, куди йдуть ваші гроші, і програма як раз в цьому вам допоможе. Ви будете вражені тим, скільки грошей ви заощадите, знаючи, скільки ви витратили.

Розмір: 16 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати HomeBank