Free USB Guard – це простий інструмент, який попередить вас, якщо ви спробуєте закрити комп’ютер, забувши про те, що у приводі є CD або DVD диск, або у вас є підключення USB пристрою.

І це може бути реальна економія часу. Якщо ви випадково залишите DVD-диск в диску, наприклад, вам може знадобитися перезавантажити систему, щоб витягти диск. І якщо ви закриваєте чужий комп’ютер і забуваєте, що ви підключили USB-флешку, то ви можете легко піти, залишивши диск у комп’ютері.

Незалежно від причини, по якій ви хочете використовувати програму, Free USB Guard дуже проста. Там немає необхідності установки, просто запустіть програму, і вона запускається у фоновому режимі і згортається в системний трей.

І якщо ви закриваєте або виходите з системи, програма перевіряє наявність знімних дисків або залишилися дисків, показуючи відповідне попередження про те, що вона знаходить.

У автора спрацьовування на присутність дисків DVD приводі було відключено, тому довелося в ручну зайти і поставити галочку.

Ви можете вибрати в списку пристрої, які ви не хочете перевіряти, і тоді навіть якщо вони залишаться в комп’ютері, його все одно вийде вимкнути.

Для установки необхідно наявність на комп’ютері .NET Framefork 3.5.

Розмір: 127 КБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Free USB Guard