FolderChangesView – безкоштовна програма, яка призначена для моніторингу вибраних дисків і папок. Утиліта відстежує зміни у файловій системі створення, видалення, переміщення файлів тощо).

Для спостереження можна вибрати будь-яку локальну або мережеву папку. Ви можете налаштувати перевірку тільки в обраному каталозі, і у всіх підпапках, які в ньому знаходяться. Також в настройках можна вказати мінімальне і максимальне значення файлів, за якими необхідно спостерігати, це допоможе виключити у звіті багато непотрібної інформації.

Програма досить проста в управлінні. Список файлів представлений у вигляді таблиці, в якій відображаються лічильники змін (зміна, створення, видалення, перейменування) і детальна інформація по кожному файлу (нехай, розширення, перша зміна, останнє редагування, час створення тощо). Аналізуючи лічильники модифікації, створення і видалення, можна зробити висновки про те, чи був перейменований файл, скільки разів створювався заново, і скільки разів модифицировалось його зміст.

FolderChangesView не потребує встановлення, тому запускати програму можна як з локальних так і знімних дисків.

Загалом, не поганий інструмент, який допоможе вам аналізувати те, що відбувається на дисках і папках, дивитися хто створює і змінює файли.

Розмір: 75 КБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати FolderChangesView