ESET Online Scanner – безкоштовний антивірусний сканер для простого і ефективного видалення шкідливих програм з будь-якого комп’ютера під керуванням ОС Windows без встановлення антивірусного програмного забезпечення.

Розробники антивірусу ESET NOD32 для шанувальників свого антивіруса (які не можуть з якихось причин придбати ліцензійний антивірус) пропонують онлайн генератор ключів для своєї продукції.

Ключі видаються терміном на тиждень (для ESET NOD32 Smart Security і ESET NOD32 Антивірус) на цій сторінці, достатньо вказати поштову скриньку і в випадаючому списку вибрати програму.

Відразу ж вам буде надано ліцензійний ключ, ім’я користувача та пароль, з зазначенням дати закінчення його дії.

Для запуску сканера ESET не потрібно прав адміністратора, програма не конфліктує з встановленим антивірусом. Для роботи необхідно підключення інтернет (сканер викачує вірусні сигнатури для їх виявлення).

Перед початком сканування, зайдіть у налаштування, виберіть підходящі і запустіть сканування.

Програма скачає бази (час залежить від швидкості вашого інтернет з’єднання) і почне перевірку, після вам запропонують видалити заражені файли або перемістити їх в захищену область, де їх можна відновити (якщо в налаштуваннях ви вибрали «видаляти загрози автоматично», то по закінченні сканування вони будуть видалені без вашої участі (завжди процес видалення краще контролювати самому!).

ESET Online Scanner здатний знайти і видалити всі типи загроз: віруси, черв’яки, троянські і шпигунські програми, фішинг та ін. Використовується технологія проактивного виявлення відомих і невідомих раніше загроз ThreatSense, а також актуальні сигнатурні бази.

Розмір: 6,8 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити ESET Online Scanner

Дзеркало ESET Online Scanner