Ми використовуємо маркери зі шкільної лави, використовуючи ручку і папір відзначаючи потрібні елементи. Завдяки прогресу, замітки ми робимо все частіше на комп’ютері, і тут нам так потрібен маркер.

Epic Pen – безкоштовний інструмент для анотацій в системі Windows. Основною це інструмент виділення довільної області безпосередньо над будь-яким з ваших відео, програмним забезпеченням та веб-сторінкою або навіть на ваших іграх. Таким чином, вам не потрібно спочатку робити скріншоти, а потім використовувати маркер, щоб позначити його. Ви можете зробити це безпосередньо із екрані.

Можна вільно використовувати програму на потоковому відео, показуючи глядачам потрібні області, а також створювати презентації поясненнями.

Програма поставляється в двох варіантах – платна і безкоштовна (free).

Epic Pen Free має тільки маркер (суцільний і прозорий), палітру кольорів, можливість вибрати товщину пера, ластик і повне видалення. Інструмент відео фотоапарата дозволяє зробити знімок екрану довільної області, після можна зберегти на диск або в буфер обміну для вставки в редактор.

При наведенні курсора мишки на будь-який інструмент, спливаюче віконце покаже яку функцію він виконує та якими гарячими клавішами його можна активувати.

Натисніть на кнопку налаштувань, що знаходиться під кнопкою скріншота, і відрегулюйте параметри: можна включити запам’ятовування останньої інформації, у безкоштовної версії приховати інструменти версії pro, вибрати мову, налаштувати гарячі клавіші і вибрати як зберігати скріншот.

В цілому, простий і безкоштовний інструмент для анотацій, який перетворює ваш комп’ютер в дошку для малювання. Тепер ви можете помітити або виділити важливу частину вашого текстового документа, веб-сторінок, відео або будь-якої іншої презентації.

Розмір: 14,6 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Epic Pen

Дзеркало Epic Pen