Brave – черговий браузер на движку Chromium. За запевненням розробників працює в кілька разів швидше ніж браузер гугл хром і сафарі. За замовчуванням у браузері відключено збір персональної інформації і настирлива реклама, що у свою чергу позначається на прискорення завантаження сторінок і економії трафіку.

Основні можливості

  • Система вкладок, безпечна сесія;
  • Унікальна технологія блокування реклами. Спливаючі рекламні банери замінюються на вікна менші за розміром, і які не збирають персональні дані.
  • Безпечний інтернет. Блокуються заражені оголошення і сторонні трекери. Також є можливість блокувати скрипти на сторінках, і вибирати які залишити.
  • У настрояках доступно багато пошукових систем для включення в адресний рядок;
  • Російська мова включається в налаштуваннях.

Замість висновків:

Браузер сируватий, сторінка налаштувань практично повний аналог Гугл Хром, навіть юзер агент його. Але, працює на диво спритно, відкриває сайти без помилок, блокує рекламу, скрипти і файли cookie теж. Інтерфейс також, більш легкий в порівнянні з хромом, тому свого користувача браузер точно знайде. В описі, так і в самому браузері, є інформація і інструменти пов’язані з криптовалютой, але мені не зрозуміло — чи оплата за користування браузером, або включення даної опції здійснюється в підтримку розробників, або… Якщо знаєте, чи є думки з цього приводу, напишіть в коментарях.

Розмір: 1,1 МБ (веб інсталятор)
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Brave