Bootable USB Test – корисна програма для користувачів звикли створювати і використовувати завантажувальний USB носії, на яких розташовані установники системи і завантажувальні середовища з операційними системами та тестовими утилітами. Для виконання цієї операції вам потрібен повністю виправлений накопичувач, а для того, щоб бути впевненим у цьому, нам потрібно запустити комп’ютер з такою флешкою. Програма дозволяє перевірити флешку на працездатність, і без перезавантаження системи, просто запустіть файл emutest.exe з архіву і проведіть основні тести – перевірка самого накопичувача і встановленого на ньому софту.

Створення віртуального середовища

Основні можливості програми

  • Створює віртуальну середу на комп’ютері і завантажує USB-накопичувач для тестування;
  • Блокує доступ до USB-накопичувача, щоб уникнути записи під час тестування;
  • Перенаправляє всю інформацію з USB у тимчасовий файл;
  • Створює тимчасовий віртуальний жорсткий диск для сумісності та імітації реального комп’ютера;
  • Створює віртуальну оперативну пам’ять для досліджуваної флешки;.
  • Працює як з флеш-накопичувачами, так і з образами лазерних дисків у форматі *.iso, і з жорсткими дисками, підключеними через USB / SATA / IDE / SCSI / і т. д.;

Дозволяє вибрати версію QEMU (32 або 64 розрядну) для використання в сеансі емуляції – внутрішньої або встановленої. Якщо на ПК встановлено QEMU, програма може знайти і надати користувачеві можливість використовувати його.

Перевірка диска реаніматора

Програма портативна і проста у використанні. Просто запустіть емулятор Bootable USB Test (файл emutest.exe), виберіть те, що хочете протестувати – завантажувальну USB-флешку, завантажувальний HDD диск, ISO або IMA образ і натисніть кнопку Start. Можна вибрати розмір віртуальної пам’яті, що виділяється для оперативки і жорсткого диска.

Розмір: 2,7 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Дзеркало Bootable USB Test