Регулярне технічне обслуговування важливо для безперебійної роботи вашого ПК. Видалення старих і застарілих версій програмного забезпечення, небажаних файлів, а також очищення реєстру і тимчасових файлів може значно поліпшити продуктивність вашого комп’ютера. Непотрібні файли, папки та інші тимчасові дані створюють безлад у файловій системі, який уповільнює швидкість вашого комп’ютера.

Auslogics Windows Slimmer – видаляє стару і непотрібну інформацію, чистить тимчасові файли, файли установки, оновлення і залишки від інших програм.

Режими роботи програми

Програма може працювати у двох різних режимах, це одноразова очищення і регулярне очищення:

 • Одноразова очищення – дозволяє сканувати і видаляти застарілі бібліотеки WinSxS, відключені компоненти, стару версію Windows, непотрібні файли оновлень Windows, демонстраційне вміст Windows і всі попередні точки відновлення системи.
 • Регулярне очищення дозволяє видаляти дампи пам’яті, папку кешу запису CD/DVD, корзину, тимчасові папки та журнали додатків.
 • Ви можете вибрати будь-який з кращих варіантів і почати сканування, після чого програма видасть вам результат протягом декількох хвилин. Потім можна запустити очищення, щоб видалити непотрібні файли.

  Очищення займає небагато часу, але тривалість видалення залежить від кількості файлів або розміру займаного ними простору.

  Непотрібні додатками

  Опція очищення списку додатків – відображає список всіх програм та програмного забезпечення, встановлених на вашому комп’ютері, а також їх оцінки безпеки.

  Показує розмір кожного додатка, як часто ви використовуєте ці програми, а також дату, коли ви використовували їх в останній раз. Ви можете деінсталювати або поновити будь-який з ваших додатків у списку або можете також Google воно від тут відразу використовуючи інтегрований пошук Google.

  Ще, якщо рейтинг якогось програми «небезпечно» або «не заслуговує довіри», ви можете шукати більше інформації пошукової системи, перш ніж видалити його.

  Замість висновків:

  Проста і корисна програма, яка допоможе вам видалити сліди Windows і підтримувати ваш комп’ютер, видаляючи зайві файли, папки і небажані програми.

  Програму варто поставити і спробувати, але потрібно бути уважним, і відмовлятися від непотрібних програма пропонованих при інсталяції.

  Розмір: 12,7 МБ
  Інтерфейс: Російська, Англійська
  Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

  Завантажити Auslogics Windows Slimmer

  Дзеркало Auslogics Windows Slimmer