AllDup – гнучкий інструмент для швидкого пошуку дублікатів файлів у вашій системі, дозволяє видалити все, що вам не потрібно.

Основні налаштування і можливості

Програма має безліч налаштувань. Ви можете вказати, які диски та папки ви хотіли б вивчити, наприклад, плюс програма вільно працює з локальними та мережевими дисками, папками та файлами. Фільтри файлів і папок (включають або виключають) спрощують пошук лише певних папок і типів файлів. Також ви можете вибрати, щоб порівняти файли по будь-якій комбінації ім’я, розширення, розміром, змістом, дата останньої зміни та багато іншого.

Всі ці можливості, не уповільнюють AllDup, навіть коли це неможливо – наприклад ви скануєте величезний зовнішній USB-накопичувач, – але він не працює повільно, оскільки програма забезпечує хороший зворотний зв’язок, з індикатором прогресу, який показує, скільки часу вам доведеться чекати, і скільки дублікатів було знайдено досі.

І як тільки процес буде завершено, ви отримаєте безліч варіантів, щоб вибрати окремі файли і видалити все, що вам не потрібно. Так багато, насправді, що вам потрібно бути обережним: видаліть щось важливе, і систему доведеться встановлювати заново. Зверніть увагу і знайдіть час, щоб вивчити роботу програми, і це допоможе вам проаналізувати ваші жорсткі диски і потенційно звільнити багато місця.

Висновки: AllDup – це універсальний і настроюваний пошук дублікатів файлів. Проте, як зазвичай, з цією програмою, вам потрібно бути дуже обережним з знайденими файлами: іноді дублікати файлів необхідні, і видалення чогось важливого може серйозно пошкодити вашу систему.

Розмір: 8,3 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати AllDup