Нова функція програми «Яндекс» однозначно стане вам у пригоді. Параноїком турбуватися не варто – її можна не включати.

Знати все про останні події, бути готовим до дощу, бачити, де ваш автобус, швидко знайти поряд кафе та вибрати кращі місця в кінотеатрі – легко з універсальним додатком Яндекс.

При останньому оновленні у додатку з’явився визначник номерів. Як працює визначник: всі вхідні невідомі номери звіряються з базою «Яндекс.Довідника» та, у разі збігу, показується назва організації та вид її діяльності (якщо звичайно телефон є в базі). Додатково, визначник виявляє рекламні та шахрайські номери. Програма знає про них завдяки відгуками користувачів. Функція працює тільки при наявності інтернет з’єднання. Для поліпшення роботи програми, «Яндекс» може попросити залишити відгук про конкретний номер телефону.

За замовчуванням визначник номерів відключений. Щоб його активувати, необхідно встановити/оновити останню версію програми «Яндекс», зайти в меню (клік на значку з трьома смужками у верхньому кутку екрану) і вибрати відповідний пункт. При бажанні, її можна відключити в будь-який момент.

Основні можливості програми

  • Голосовий помічник Аліса – підкаже погоду, порадить, де поїсти або купити продуктів, знайде що завгодно в інтернеті.
  • Онлайн-телевізор – улюблені телевізійні програми в прямому ефірі.
  • Місця поруч – орієнтуйтеся навіть у незнайомому районі: аптеки, банкомати, ресторани, продуктові магазини та інші організації відзначені на карті з годинами роботи, контактними даними та можливістю прокласти маршрут.
  • Повідомлення про важливе – попередить про дощ або різкому похолоданні, надішле набирає популярність новину і підкаже дорожню ситуацію пуш-повідомленням.
  • А також стрічка рекомендацій Дзен, біржові курси, знижки на товари, афіша та бронювання квитків і багато іншого.

Розмір: Залежить від пристрою
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Встановити Яндекс