Windscribe – надійний VPN клієнт, який дозволяє отримати доступ до заблокованих сайтів і переглядати відео, яке недоступне у вашій країні. Фактично, ваш комп’ютер, отримує іншу ip-адресу, який географічно прив’язаний до тієї країни, яку ви виберіть в налаштуваннях клієнта.

Доступні такі країни для зміни IP: Колумбія, США, Канада, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Англія, Азербайджан, Індія, Лівія, Росія, Туреччина, Україна, Австралія, Нова Зеландія,Китай, Індонезія, Японія, Малайзія, Сінгапур, Південна Корея, Тайвань, Таїланд, В’єтнам, Аргентина, Бразилія, Мексика. Практично всю земну кулю, ви можете вибрати будь-який сервер, і вашу адресу для будь-якого сайту буде вже з іншої країни.

За замовчуванням, при включенні, вибирається сервер географічно найбільш наближений до вашого розташування.

Можливості зміни IP адреси

Програма надійно захищає вашу інтернет активність, блокує рекламу в браузерах і дозволяє переглядати заблокований контент (музика, відео, фото, і будь-який сайт в інтернеті).

У додатку є потрібна і корисна опція, якої часом бракує подібним програмам, – це Firewall, включивши який, ви забороните всю мережеву активність, якщо ваш комп’ютер не підключений до мережі Windscribe. Це корисно, якщо з якої-небудь причини ви були відключені від мережі vpn, або ж просто забули включити її.

Браузерне додаток

Якщо ви хочете отримати анонімний доступ до певних сайтів, можете встановити на один з ваших браузерів спеціальне доповнення. Тоді захищене з’єднання і інший ip адреса буде тільки при виході в інтернет через нього, інші ж програми будуть виходити в інтернет «безпосередньо».

Обмеження і додатковий трафік

У безкоштовної версії доступно 2 ГБ трафіку на місяць, при підтвердженні поштової скриньки, ліміт збільшується до 10 ГБ.

Розповівши про сервіс у своєму твіттер акаунт можна ще заробити 5 ГБ, для цього перейдіть на спеціальну сторінку і виконайте два простих дії – твитните її та надішліть своє ім’я в твіттері через спеціальну форму.

Розмір: 16,1 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Windscribe