Комп’ютерна безпека сьогодні, є однією з головних проблем. Крім інтернету, віруси також можуть потрапити на комп’ютер через USB порти, це флешки, карти пам’яті, портативні hdd. Штатні антивіруси звичайно можуть захистити від зараження через флешки, але 100-відсоткової гарантії ніхто ніколи не дасть. Тому, щоб убезпечити комп’ютер від загроз через USB порти, можна ці порти блокувати. Для блокування можна звичайно відключати USB пристрою в диспетчері пристроїв, а можна скористатися простою програмою Windows USB Blocker.

Блокування USB накопичувачів

Windows USB Blocker – дозволяє блокувати і розблокувати USB-порти, натисненням всього однієї кнопки. Програма блокує порти тільки для накопичувачів, інші пристрої, такі як мишка, клавіатура, принтер, сканер та ін, будуть працювати.

Це вікно програми, в момент блокування всіх USB портів. Цікаво подивитися в диспетчер задач, де відображається наша флешка. Її статус говорить наступне «Драйвер для цього пристрою був відключений. Можливо необхідні функції виконує інший драйвер (Код 32)».

Таким чином, ви бачимо, що для всіх накопичувачів програма відключає драйвер (можливо підключає якийсь свій), і флешки не мають доступу до вашого комп’ютера.

Взаместо висновків: дуже зручний інструмент, який захистить комп’ютер від зараження через USB порти, а також для запобігає несанкціонований доступ і копіювання конфіденційних даних.

Розмір: 3,7 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Windows USB Blocker

Дзеркало Windows USB Blocker