Windows Error Message Creator (WEMC)– портативна програма для створення підроблених повідомлень про помилки, «синій екран смерті» екрани, діалоги «форматування» і багато іншого.

Якщо близький друг залишає свій ноутбук або ПК без нагляду на деякий час, запустіть програму з USB-накопичувача, і протягом декількох секунд, Ви можете мати систему, що відображає фіктивний екран «синій екран смерті», діалогове вікно форматування C:\» або яке-небудь інше підроблене попередження з будь-яким користувальницьким текстом і малюнком, який вам потрібен. Потім сидите і спостерігайте за їх особами, коли вони повертаються.

Текст, заголовок і три кнопки

Програма дає вам значний контроль над дизайном діалогового вікна. На головному екрані ви можете вибрати тип діалогового вікна (питання / інформація / знак оклику / критичний / користувацький), встановити свій власний заголовок і одну або дві користувацькі рядка тексту, включити до трьох кнопок з вашим власним текстом для кожного, а також вибрати підходящий встановлений значок (“заблокований”, “попередження”, “низький рівень заряду батареї” і т. д.) або визначити свій власний.

Форматування диска

Але це ще не все. Натисніть на меню «Створити», і ви знайдете варіанти, щоб створити діалогове вікно Форматування, це виглядає як це форматування вибраного диска.

Виклик синього екрану

Вибравши меню «BSOD» можна залишити систему, що відображає синій екран смерті, яка приховує все інше і не йде, поки користувач не натискає «Enter».

Єдина незручність, це неможливість зберігати створені повідомлення, і кожен раз потрібно за новою вводити дані.

Замість висновків: якщо ви хочете пожартувати над кимось, то Windows Error Message Creator-відмінний спосіб змусити користувачів понервувати! Але будьте обережні, якщо користувач подумає, що сталося щось катастрофічне – наприклад, справжній BSOD – то, можливо, спробує перезавантажити систему кнопкою ресет, і з-за цього можуть загубитися якісь дані. Не використовуйте, якщо ви не збираєтеся бути поруч і уважно спостерігати.

Розмір: 109 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Windows Error Message Creator