Win.Privacy – це портативний інструмент, який дозволяє легко відключити різні служби телеметрії Windows 10, і ще має «докучи» безліч різних інструментів.

Запустіть програму, натисніть «Fix Privacy lssues», і вона почне працювати, створюючи точку відновлення системи, зупиняючи служби DiagTrack і dmwappush, видаляючи їх і оновлюючи файл HOSTS, щоб заблокувати доступ до ключових служб телеметрії Microsoft.

Кнопка «Open hosts File» відображає ваш файл HOSTS в блокноті, зручно для підтвердження поновлення або скасування його пізніше.

Додаткові інструменти

Ряд посилань відображає бонусні інструменти з додатковими функціями.

«More Options» має кнопки для відключення Windows Update (оновлення Windows), служба позиціонування, сплячий режим, блок Windows Telemetry Ips і відключення Кортана. Варіанти позначені як “рекомендовано” або” не рекомендується”, щоб застерегти вас від необдуманих дій, хоча якщо ви не впевнені, що ви робите, краще всього просто залишити як є.

«Extra Tools» пропонує нам інструменти для відображення системної інформації, запуску диспетчера завдань, кодувальник тексту і блокувальника сайтів (блокування працює через додавання правил у файл hosts).

“Services” має кнопки для відключення пов’язаних з конфіденційністю служб Windows, Xbox, звітів про помилки Windows, датчиків, підключення до віддаленого робочого столу, віддаленого реєстру і багато іншого.

«Manager Windows 10 Metro Apps» дозволяє видалити багато стандартні програми Windows 10, в тому числі 3D Builder, камера, диктофон, фотографії, XBOX і багато іншого.

Є також поле “Undo changes made” для відміни дій, але не дуже покладайтеся на цей інструмент, він не перераховує фактичні зміни, які ви могли б зробити, і він не може скасувати їх усі, замість цього ви побачите кнопки для росновных функцій, які ви можете повернути в положення “включити службу Windows update”, “включити розташування для цього комп’ютера” і “скасувати зміни брандмауера”, незалежно від того, чи були змінені ці параметри чи ні.

Запускати програму необхідно з правами адміністратора!

програма допоможе відключити деякі технології телеметрії і конфіденційність Windows 10, але, як і більшість інших подібних інструментів, вона не дає вам подробиць про те, які можуть бути наслідки. Не використовуйте програму, якщо ви не впевнені, що розумієте, що вона робить і які можуть бути ризики.

Розмір: 150 КБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Win.Privacy