TrustViewer – простий софт для управління робочим столом будь-якого комп’ютера в інтернеті або в локальній мережі. Щоб надати доступ до свого комп’ютера, потрібно при запуску програми натиснути кнопку «Надати доступ до цього комп’ютера» і вибрати режим підключення «Тільки перегляд робочого», «Спільне управління» або «Повний доступ», далі, передайте спеціальний ідентифікатор (індивідуальний для кожної сесії) того, хто буде підключатися до вашого комп’ютера (адміністратор, тех. підтримка, друга чи знайомого).

А щоб підключиться, запустіть програму, виберіть пункт «Підключитися до віддаленого комп’ютера» і у вікні введіть отриманий раніше ідентифікатор.

Все, можете керувати віддаленим комп’ютером. При наданні доступу, можна налаштувати показувати тільки робочий стіл, управління спільно або надати повний доступ. Також, у програмі можна передавати файли і здійснювати відео дзвінки.

З’єднання оператора і керованого комп’ютера відбувається на пряму, сервер використовується лише для координації, завдяки чому, швидкість зв’язку обмежується тільки швидкістю вашого інтернет з’єднання.

Управлінням комп’ютером в локальній мережі

Безсумнівний плюс програми в тому, що керувати комп’ютерами можна в локальній мережі, без інтернету. Для цього розроблений спеціальний сервер TrustServer. Ви завантажуєте файлик, який «важить» менше 300 КБ і запускаєте його.

Далі, у вікні з ідентифікатором, ви натискаєте на значок «зелена стрілка з глобусом» і вибираєте свій комп’ютер як сервер.

А в клієнта, в такому ж вікні, при введенні ідентифікатора, ви вибираєте «Не використовувати сервер (вказувати явно IP-адреса хоста)», вводите ім’я та ip адресу і тиснете «Підключитися».

Програма безкоштовна для будь-якого виду діяльності, може бути автономною і дуже проста в управлінні.

Розмір: 1,8 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати TrustViewer

Скачати TrustServer

Дзеркало TrustServer і TrustViewer