SpringPublisher – простий текстовий і графічний редактор для створення рекламних і інформаційних брошур та презентацій. Проект формується за допомогою спеціальних макетів, графіка і текст зручно розташовуються в будь-якому місці брошури. Ви можете створювати власні макети або використовувати вже готові.

Є ряд цікавих функцій – створення і додавання QR кодів і збереження документа в pdf файл. Інші інструменти, це стандартний текстовий редактор, додавання графіки, ефектів і можливість друку. Додавання тексту здійснюється в спеціальних блоках, що дає можливість розміщувати текст в будь-якому місці, під яким кутом і розміщувати його над або під будь-яким об’єктом.

Є дві версії, платна і безкоштовна. У безкоштовної є деякі некритичні для рядового користувача обмеження – менша кількість шаблонів і можливості друку.

Основні можливості

  • Велика кількість шаблонів, навіть у безкоштовній версії;
  • Крім додавання тексту і графіки, дозволяє додавати векторні фігури та логотипи;
  • Для доданих елементів доступні ефекти: тінь, прозорість, обертання і ін.
  • Налаштування друку;
  • У безкоштовної версії обмежена якість виводу на друк в 350 DPI!

Безкоштовної версії буде достатньо для створення офісних буклетів, рекламних листівок та інформаційних записок не великого розміру. Для створення великих плакатів, необхідно придбати про версію.

Скачати SpringPublisher