Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker – маленька утиліта, яка призначена для перевірки комп’ютера на наявність вразливостей Spectre і Meltdown. Фахівцями в області інформаційної безпеки було виявлено, що практично всі сучасні процесори Intel, AMD і ARM, схильні вразливостей Meltdown і Specter.

У сучасних процесорах в деяких місцях – наприклад, ядрі – інформація міститься в незашифрованому вигляді. Вона захищена від стороннього втручання і від спостереження з боку інших процесів і додатків. Meltdown («Крах») і Spectre («Привид») – уразливості з допомогою яких можна обходити цей захист і дізнаватися майже усі дані, які обробляє комп’ютер: паролі, зашифровану інформацію і так далі.

Додаток одним натисненням кнопки, що дозволяє користувачеві визначити. Захищений комп’ютер чи ні.

Вікно сканування

Компанія Microsoft, виклала у відкритий доступ спосіб перевірки вразливостей за допомогою сценарію PowerShell для рядового користувача може бути складною для використання, а утиліта від Ashampoo має програмну оболонку і не вимагає особливих знань, запустили, почекали і отримали вердикт.

Результат перевірки

Утиліта робить все автоматично перевіряє одночасно обидві уразливості. У тому випадку, якщо система виявилася схильна вразливостей, програма запропонує додаткову інформацію про те, як захистити ваш комп’ютер.

Для роботи програми в Windows 7 і 8, необхідно встановити Windows Management Framework 5.1.

Розмір: 715 КБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows Vista/7/8/10

Завантажити Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker

Дзеркало Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker