SoftMaker FreeOffice – хороша заміна офісного пакету від Microsoft. Використовуйте по максимуму всі можливості текстового редактора TextMaker (аналог Word), табличного редактора PlanMaker (аналог Excel) і редактора презентацій Presentations (аналог PowerPoint).

Програма підтримує всі формати та типи документів Microsoft Office, починаючи від 2003 і закінчуючи 2013. Також, вміє конвертувати файли .doc в .docx, .pptx в .ppt і так далі.

Доступні всі основні інструменти для редагування, форматування, робота зі вставками і таблицями, сервіс, формули, налаштування виду документа і багато іншого.

Офісний пакет також дозволяє відкривати і зберігати файли створені в OpenOffice і LibreOffice.

Безкоштовна ліцензія SoftMaker Office Standard

Щоб отримати ключ для безкоштовного використання програми, виконайте прості кроки:

  • Пройдіть на сторінку акції, заповніть реєстраційну форму (Name: (ім’я), Land: (ваша країна, Росія ховається за звичною назвою Rußland) і e-Mail-Adresse.).
  • Вказуйте реальну поштову скриньку, на нього прийде серійний номер.
  • Скачайте додаток (334 МБ), встановіть на ваш комп’ютер використовуючи реєстраційний ключ, який повинен прийти на пошту. Після цього можете встановити останнє оновлення (43 МБ).

Програма працює на Microsoft Windows 10, 8, 7, Vista і Windows XP, а також на серверних системах Windows Server 2012, 2008, 2003.