Registry Finder – це безкоштовний інструмент для пошуку та редагування даних у реєстрі Windows. Реєстр системи представлений у дереві зліва, з окремими елементами праворуч, і ви можете двічі або правою кнопкою миші, редагувати їх або додати щось нове.

Є кілька цікавих додатків. Registry Finder має веб-адресний рядок в верхній частини, забезпечуючи інший спосіб навігації по системі. Кнопки «назад» і «вперед» на панелі інструментів спрощується огляд переглядаються ключів.

Панель «Історія» – ще одне корисне доповнення. Видалити або змінити що-то і всі зміни з’являться тут. Якщо ви вирішили, що допустили помилку, натисніть «Правка > скасувати», або стрілочки назад/вперед, або «Ctrl+Z/Ctrl+Y». Це дуже корисна можливість, тепер якщо ви зробите помилку, то завжди можете повернути колишнє стан, навіть якщо забудете назва або параметр.

Зручно, що на відміну від стандартного редактора реєстру, тут результати пошуку будуть показані одним списком, в якому легко орієнтуватися, плюс можливостей у пошуковому вікні на порядок більше ніж в стандартній утиліті regedit.exe. Ви можете шукати по всьому реєстру або тільки по певному ключу; є можливість запускати пошук з урахуванням регістру; і на відміну від REGEDIT, програма не просто повертає збігу один за іншим. Замість цього вони відображаються відразу, і в окремій вкладці, так що ви можете легко переглядати список та переключитися назад в інше подання реєстру, по мірі необхідності.

Додатково програма дозволяє знаходити приховані ключі – це ключі з нульовим символом в імені. Такі ключі не можуть бути створені, видалені, змінені або переглянуті стандартними засобами Windows.

Для редагування реєстру, програму потрібно запускати з правами адміністратора. Російська мова включається в налаштуваннях. Установка програми не потрібно, розпакуйте архів та запустіть файл RegistryFinder.exe.

Розмір: 3 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Registry Finder

Дзеркало Registry Finder