ProtonVPN — безкоштовний vpn клієнт, завдяки якому ваш інтернет трафік буде проходити через захищені сервера в Швейцарії, Америці, Німеччині та Ісландії. Це дозволяє приховати ваш реальний IP-адресу, навіть якщо за вами стежать. Технологія Perfect Forward Secrecy захищає трафік від перехоплення і подальшої розшифровки, що повністю виключає можливість відстежувати ваше місце розташування, і дозволяє надійно приховати передані дані.

Сервіс protonvpn.com інтегровано з анонімної мережею Tor. Тільки через Tor можна потрапити на Onion-сайти — найтемніші куточки всесвітньої павутини.

Встановлення VPN з’єднання

Після установки клієнта “протон впн” (або до) необхідно зареєструватися на сайті програми.

Виберіть безкоштовний тариф натиснувши на кнопку «free selected». Гортаємо сторінку (або тиснемо кнопку «NEXT») до другого пункту «create account» і вводимо в поля логін, пароль і робочий поштову скриньку. Далі, опускаємося ще нижче і тиснемо кнопку «send». У полі «Verification code sent» вводимо отриманий на пошту код і тиснемо велику зелену кнопку «Get ProtonVPN». Якщо все зробили правильно, відкриється сторінка вашого облікового запису.

Тепер використовуйте зазначені логін та пароль в самій програмі.

При першій установці вам буде доступний тариф ProtonVPN Plus, в якому збільшено кількість доступних серверів, більше швидкість з’єднання і можливість використовувати один логін і пароль на п’яти пристроях.

Інтерфейс програми переведений на російську мову, але це не повинно бути проблемою навіть для тих хто не дружить з англійською мовою. Все просто, в боковій колонці у вкладці «Countries» наводимо мишкою на країну, через яку будемо виходити в «інтернет» і тиснемо кнопку «CONNECT»

(ви можете натиснути на якусь країну і вибрати один з серверів). Якщо натиснути на кнопку «Quick Connect» програма атоматически підбере для вас сервер.

Розмір: 14,3 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати ProtonVPN