«На Mac не пограєш в шляхові гри!» – можливо, такі думки відвідують людей, які вирушають за покупкою новенького MacBook в магазин, і миряться з тим, що будуть працювати тільки на ньому. Але адже інший раз полювання і відпочити, побігати з двустволкой напереваги, стріляючи у ворогів, які з’являються то тут, то там.

А на Mac є ігри?

У більшості випадків, грати на Mac або неможливо, або це суцільна мука. Причин цьому декілька, замалий залізо (низька продуктивність), необхідність встановлювати Windows, так як ігор для Mac мало і виходять вони часом із затримкою в кілька років чи не виходять взагалі, і що найстрашніше – MacBook сильно гріються і шумлять при великих навантаженнях.

А може купити PC?

Купівля ще одного комп’ютера, спеціально для ігор, дороге і недоцільне задоволення. Часто це навіть непосильне завдання, так як зараз, щоб купити нормальну відеокарту, потрібно витрать до 1 тис. доларів за деякі екземпляри. На цьому приходимо до того, що на Mac доводиться або взагалі забути про ігри, або задовольнятися образками зразок World of Tanks Blitz.

 

Як же пограти на Mac OS

Але вихід є, хмарні технології Playkey, і працює ця штука як на Mac, так і на PC під управлінням Windows, а вже зовсім фахівці можуть запустити цю програму і на Linux.

Встановити Playkey і зареєструватися в ньому великої праці не складе, обліковий запис створюється автоматично при оформленні підписки або запуску режиму demo. Клієнтська частина встановлюється на комп’ютер, але всі дії, будь то вибір ігор з каталогу або робота з аккаунтом, здійснюються через браузер. Потім вибирайте гру з каталогу, асортимент якої постійно оновлюється і містить всі сучасні проекти. Якщо якийсь гри немає в списку, то ви є спеціальний розділ, де можна написати побажання, яку гру ви б хотіли пограти. Відьмак 3, Star Wars, GTA 5 і багато інші хіти є в наявності вже зараз.

Спробувати

Що потрібно для гри з Playkey

Для гри підходить ліцензійна версія, яку можна купити в Playkey, Steam або будь-якому іншому онлайн-сервісі. А ще тут є багато ігор Free to Play, потрібно лише натиснути кнопку «Грати» і нічого додатково встановлювати не доведеться, ні драйверів, ні виправлень і доповнень, нічого не потрібно так це хмарний сервіс. Вся обробка здійснюється на серверах компанії, вам лише буде виводитися картинка. Що ж стосується клієнтського вікна, то доведеться користуватися всього двома шорткатами, для переходу в повноекранний режим і на інші вікна системи, все легко і просто.

Playkey о сервисе

Максимальне підключення до сервера становить до 10 хвилин, але так як багато серверів і вони розташовані в різних точках планети, ви рідко буде очікувати більш 1 хвилини, але іноді, в години пік, все ж можуть бути і пробки. Швидкість інтернет-з’єднання є важливим показником якості гри, мінімальний поріг 5 мегабіт, і якщо у вас такої, то мабуть і не варто грати. Оптимальний показник для гри – 30 мегабіт, та для комфорту найкраще, щоб комп’ютер був підключений до мережі по кабелю, а не по wi-fi, загалом, все залежить від провайдера і ширини каналу. Коли ви запускаєте гру, сервер автоматично налаштовує графіком в залежності від тарифного плану та швидкості інтернет-з’єднання, і в багатьох випадках 50-60 fps вам гарантовані.

 

Звичайно, невеликі лаги і осідання fps часом не виключені, але в офлайн-іграх таке теж трапляється значно рідше природно.

Власникам таких комп’ютерів, як MacBook і iMac не варто забувати про те, що на більшості цих машин стоїть відмінна Retina-матриця, а вона має куди більше, ніж Full HD, роздільна здатність, це може бути 4, і навіть 5K, тому картинка може бути далека від ідеалу. Але якщо підключиться до Full HD-монітора, то все встане на свої місця.

Для кого буде корисна Playkey?

Для завзятого ігромана, стандартного тарифу за 1290 р. в місяць більш ніж достатньо, а це більше 2 годин в день. За рік, звичайно, ціна виходить значна, але варто враховувати те, що ігровий комп’ютер ще потрібно купити. У будь-якому випадку ви можете спробувати demo-режим, ну а якщо ви оформили підписку і сервіс вам припав до душі, то ви можете повернути гроші. Зробити це можна за умови, якщо ви награли менше двох годин і подали заявку протягом тижня з моменту оформлення підписки. І не забувайте про те, що підписка продовжується автоматично.

Playkey цены

Кому буде корисний сервіс Playkey? Перші – це ті, для кого ігри одне з болючих питань, їх практично немає для Mac. Другі – це ті, хто не так часто грає. Ну а третя група людей – це ті, хто багато подорожує, самі розумієте, возити з собою цілий системний блок і монітор не так вже і зручно.

Так що якщо ви належите до якоїсь з цих груп людей, то обов’язково спробуйте.

Джерело: http://gyrus.org.ua/