Personal Backup – популярна програма для зберігання і бекапа особистої документації або файлів, дозволяє автоматично створювати і зберігати резервні копії даних на диску, у локальній мережі або на ftp сервері. Ніяких обмежень на кількість файлів резервної копії, при створенні завдання для резервного копіювання можна задати необхідний тип файлів, їх розмір та ін.

Програма досить проста, але якщо створити завдання в ручну у вас може викликати проблеми, скористайтеся вбудованим майстром.

Як зробити резервну копію

При першому запуску, запустіть майстра резервного копіювання і дотримуйтесь інструкцій. Для зберігання резервної копії можна вибрати локальний диск, мережа Windows або FTP сервер. Далі, виберіть папки, резервні копії яких ви плануєте робити. Для резервного копіювання ви можете вибрати можливість зберігати повну структуру збережених даних, вибрати ZIP стиснення і шифрування. Резервне копіювання можна налаштувати таким чином, що воно буде запускатися автоматично при виконанні зазначених умов.

Процес резервного копіювання

Є у програми істотний мінус – хоч інтерфейс програми і переведений на російську мову, резервне копіювання не працює з каталогами, шляхи яких є назви російською.

Розмір: 17,3 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Personal Backup 32-bit

Скачати Personal Backup 64-bit