Пасьянс Павук – безкоштовна карткова гра для Windows, що полюбилася багатьом користувачам ще з ранньої системи Windows 95. У грі, вам необхідно скласти одномасні карти за спаданням (король, дама, валет, 10, 9 … 3, 2, туз). Коли стопка збирає всі карти, вона забирається, таким чином прибравши всі карти з поля ви перемагаєте.

Трохи про процес гри

В залежності від досвіду гри, ви можете вибрати кількість мастей які ви будете розкладати: одна, дві або чотири масті.

Для переміщення з купки на купку, вам слід навести на потрібну карту курсор, натиснути ліву клавішу миші і перемістити її на обрану колонку:

  • Будь-яку верхню карту колонки допускається переносити на будь-яку карту, яка є наступною за старшинством (наприклад, валет можна переносити на даму, шістку на сімку і т. д.) в незалежності від масті.
  • Також ви можете переміщати карти стопками, тобто якщо у вас в одній з колонок зібралась якась послідовність карт (тільки однієї масті).
  • Якщо в ході розкладання пасьянсу у вас звільнилася одна з колонок, то на це пусте місце ви можете покласти будь-яку карту або стопку карток.
  • Якщо настає ситуація, коли ви більше не можете переміщати карти або не хочете цього робити прямуєте клікнути мишею на стопці карт, розташованої в правому нижньому кутку екрани – вам роздадуть ще один ряд карт.
  • Для підказки, клікніть на полі з рахунком і кількістю.

Розмір: 500 КБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Пасьянс Павук