On-Screen Keyboard – віртуальна клавіатура для Windows. Дозволяє проводити повноцінний набір тексту за допомогою покажчика миші або сенсорного екрану, як ніби ви працюєте на звичайній клавіатурі.

On-Screen Keyboard Portable спрощує доступ до вбудованої екранній клавіатурі Windows у будь-якій системі, до якої у вас є доступ. Переносите її на флешці і вона запам’ятовує ваші налаштування звуку, розкладку клавіатури та багато іншого.

Фактично, програма являє собою стандартну клавіатуру Windows, яка запускається комбінацією клавіш Win+U, з невеликим поліпшенням і можливістю переносити на флешці і запускати наприклад на системах, де стандартна клавіатура з якої-небудь причини відсутня.

Основні можливості віртуальної клавіатури

  • Функція автоповтора – коли буква затискається і утримується, екранна клавіатура друкує цей символ до тих пір, поки не відпустити клавішу, точно так само як і на звичайній клавіатурі.
  • Автоподсказка слів – під час друку тексту, у верхній частині клавіатури буде з’являтися список слів, складений на основі раніше набраного тексту. При виборі слова із цього списку, воно буде автоматично додано в текст.
  • Параметри – параметри звукового супроводу, клавіші для управленичя куросром, включення цифрової клавіатури.
  • Доступні функціональні клавіші і клавіша Windows.

Віртуальна екранна клавіатура має спеціальні функції для використання на комп’ютерах, де стандартна клавіатура недоступна або її неможливо використовувати, а також в кіосках і терміналах з сенсорними екранами.

Розмір: 520 КБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати On-Screen Keyboard