Зовсім недавно експерти Trend Micro виявили нове шкідливе ПЗ, орієнтоване на власників комп’ютерів фірми Apple. Воно отримало назву OSX_DOK.

За словами експертів, нове шкідливе ПО для macOS є модифікованою версією банківського трояна Werdlod для Windows.

Здебільшого OSX_DOK поширюється з допомогою фішингових розсилок електронної пошти, які містять шкідливі файли з розширеннями .zip і .docx. Після запуску шкідливе ПО запитує пароль адміністратора, а потім видаляє магазин додатків App Store і показує на екрані вікно оновлення macOS. Таким чином, OSX_DOK намагається завантажити на комп’ютер користувача інші програми і встановити підроблені сертифікати у браузері.


Фотографія Шкідливий файл WordX

 

Якщо комп’ютер заражений таким вірусом, користувач ризикує втратити гроші з банківських рахунків. Так як при відкритті сайту банку, домен якого міститься у вшитом код трояна списку, на екрані відображається фишинговая сторінка для крадіжки облікових даних.


Фотографія Вірус відображає підроблену сторінку, що вкрасти ваші дані

 

Що б на заразити свій комп’ютер таким вірусом, досить просто дуже уважно ставитися до усіх вхідних електронних листів, в яких містяться вкладення. Особливо це стосується листів, отриманих від невідомих відправників.

Джерело: http://fuck-hack.com/