Markdown Edit – мінімалістичний текстовий/html редактор (CommonMark або github-flavoured), з таким розділеним інтерфейсом (кілька приглушених іконок в правому верхньому куті рядка заголовка), що вам може знадобитися час, перш ніж ви навіть не зрозумієте, що він там є.

І все ж, досить потужний редактор, наприклад імпорт DOCX, HTML, наприклад – просто перетягніть документи у вікно і вони відразу ж відкриються, код Markdown зліва, Live preview праворуч.

Додавати картинки дуже просто, і до того ж зручно, просто перетягніть зображення і Markdown Edit може відразу ж завантажити його в imgur.com і вставити необхідні посилання (є також можливість використовувати локальний шлях).

Ви отримуєте безліч стандартних інструментів підтримки редагування: перевірку орфографії, підрахунок слів, автоматичне збереження, пошук і заміну підстановки і регулярними виразами.

Але є і інші. Як функція фрагментів, яка розширює текст, щоб допомогти швидко вставляти загальні слова і фрази.

Є також розумна підсвічування синтаксису, величезна кількість параметрів конфігурації, і все це швидко управляється за допомогою добре підібраного набору сполучень клавіш.

Чудовий редактор Markdown, який не встає у вас на шляху, але має безліч функціональних можливостей.

Розмір: 54,7 MB
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Markdown Edit

Дзеркало Markdown Edit