Marble – проста програма, що представляє з себе віртуальний глобус нашої планети Земля. Крім демонстрації моделі нашої планети, також доступні Місяць, Марс, Венера і деякі інші супутники і планети Сонячної системи.

Ви можете вільно обертати моделі, віддаляти і наближати для більш детального перегляду конкретних ділянок на планеті.

Marble створювалася не тільки для повсякденних завдань. З її допомогою можна побачити не тільки нашу планету зразка 2016 року, але і мати уявлення про Землю минулих століть. Наприклад, карту планети кінця XV століття:

Вогні нічної планети:

Не всі карти йдуть в стандартній поставці, додаткові можна зручно завантажити через діалог «Файл – Завантажити дані».

Крім основної функції відображення моделі планети, програма дозволяє переглядати висоту на місцевості, складати маршрути, здійснювати пошук конкретної адреси за назвою або його координатами, а також зберегти будь-яку ділянку карти в графічному форматі. Місцевість можна переглядати в різних режимах відображення.

Інтерфейс програми виконаний в простому та простому стилі, що дозволить швидко зорієнтуватися в ньому при першому використанні.

На жаль нові версії «йдуть» без російської локалізації, нижче за посиланням можна завантажити версію 1.4.1 з російським інтерфейсом, але з деякими функціональними обмеженнями.

Розмір: 25 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Marble 2.2.0 32 біт і 64 біт
Дзеркало Marble 1.4.1 ukr