ManicTime – це трекер програмної активності, який відстежує використання вашого комп’ютера, даючи вам знати, які програми ви використовували, коли і як довго.

Установка і управління не складне, встановіть як звичайна програма і програма відразу почне відстежувати всі запущені процеси і програми на комп’ютері.

Основні можливості трекера

Відкрийте вікно програми в будь-який час, і колірна шкала покаже вам, коли ваш комп’ютер використовується, які програми запускали, відвідані веб-сайти і документи, над якими ви працювали, ну або хто то, коли ви були не за комп’ютером. Необроблені дані також доступні в таблиці блокнота, в той час як короткий опис довжини вашої робочої сесії і загальної кількості часу, який ви витрачаєте на кожне додаток.

Цього було б достатньо, але в програмі є також вкладка статистика з додатковими уявленнями (топ документи, топ додатки, топ використання комп’ютера більше, тривалість дня і ін), і кожен з них може бути експортований у вигляді зображення PNG або даних CSV.

Професійна версія за $67 додає підтримку сервера (запис того, що відбувається на декількох машинах), більш докладні звіти, функцію пошуку історії (дізнайтеся, коли ви працювали над конкретним документом) та опцію “stealth”, яка означає, що ви можете використовувати програму для моніторингу інших без їх відома.

Відмінний трекер часу, простий у використанні і з докладними, привабливими звітами. Згодиться для комп’ютера на роботі, стежити за своїм комп’ютером або комп’ютерами працівників, а також на дитячому, для перегляду за діями свого «чада».

Розмір: 12,5 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати ManicTime