Kaspersky Secure Connection – програма яка дозволяє вам за пару секунд встановити надійне VPN з’єднання. Ваше місце розташування для відвідуваних сайтів у вас буде інше, інтернет буде тієї країни, яка обрана в програмці Kaspersky Secure Connection. У безкоштовної версії, сервер (через який ви будете з’єднаються з сайтами) вибирається автоматично, а також доступно 200 МБ трафіку в добу. Звичайно, для повноцінного серфінгу в сучасному інтернеті цього мало, але в порівнянні з подібними сервісами, які надають безоплатну підписці до 500 МБ в місяць, пропозиція від касперського виглядає більш привабливо. До того ж, vpn від виробника антивірусів, використовувати на багато безпечніше для онлайн-платежів та інтернет-банкінгу.

Взяти, наприклад, недавня подія з вебмані на Україні. Сайти даної платіжної системи заблоковані на території цієї країни. Але користувачам на допомогу прийде захищене vpn з’єднання від касперського, щоб ви змогли без проблем відкрити свої гаманці, здійснити оплату або переказ грошей.

З Kaspersky Secure Connection ви отримуєте:

  • Захист у громадських бездротових мережах;
  • Підвищення конфіденційності сполук;
  • Доступ до заблокованих сайтів.

Користуватися програма дуже просто. Після установки, програма поміщається в системному треї. Запустіть вікно, натисніть на перемикач і все, можете открыать заблоковані сайти.

Розмір: 2,2 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Kaspersky Secure Connection

Дзеркало Kaspersky Secure Connection