Модуль “Антивірус”, не працює, сайт розробників також. Мабуть розробка програми припинена. Але це не заважає її відмінно працювати на новій Windows 10, видаляти непотрібний сміття і прискорювати завантаження системи.

BeeDoctor – комплексний інструмент для оптимізації Windows. Програма розділена на чотири основних інструменту: очищувач сміття, антивірус, оптимізатор запуску та інструмент для видалення програм. Трохи засмучує той факт, що інтерфейс не переведений на російську мову, але складно нічого немає, спробуємо розібратися.

Після установки і запуску, в головному вікні можна виробити загальну оптимізацію системи.

Основні інструменти програми

Після вкладку «Home» переходимо в

Cleaner – очищає деякий вільний простір, видаляючи історію, тимчасові файли та інші файли, які створені іншими програмами або вже віддаленими, і система в них більше не потребує. Auto Clean – включає автоматичне очищення, яку програма буде робити з деякою періодичністю.

Speed Up – прискорювач системи, оптимізує процес завантаження системи і прискорює його.

Antivirus – інструмент для видалення не прошені гостей«, який проводить поглиблений аналіз локальних дисків і знешкоджує віруси. Можна виконати швидке сканування, повне сканування або вибіркове сканування певних папок. Якщо шкідливе ПО знайдено, його можна видалити автоматично або вручну. Сканер автоматично перевіряє підключаються пристрої USB.

Uninstall – надійний засіб для правильного видалення встановлених програми з системи.

Плюс, після установки, на екрані з’являється плаваюче віконце, в якому відображається поточне споживання оперативної пам’яті і швидкість завантаження і віддачі інтернет з’єднання, в реальному часі.

Розмір: 26 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows 7/8/10

Дзеркало BeeDoctor