Редагування відео не самий простий і навіть якщо ви хочете зробити прості правки, вам потрібно відкрити відеоредактор, розібратися з усіма інструментами, процесами, кодеками, опціями експорту, щоб просто створити базову відео. А вам приміром потрібно просто обрізати або склеїти, як бути? Використовуйте спеціальні програми.

Bandicut – простий редактор, який дозволяє виконувати три основні функції з відео роликами: вирізати, розділяти і об’єднувати відео файли. Коли ви знімаєте відео камерою, частіше за все у вас виходить не один ролик, а багато, і в одному ролику можуть бути як вдалі моменти, так і не дуже. Потім, вам потрібно з усіх наявних роликів зробити один, для цього знадобиться програма.

Основні можливості програми

Перший інструмент «Різати» – вибираєте області на початку і кінці, які потрібно обрізати, і натискаєте кнопку «Старт», зберігаєте у вибрану папку.

Інструмент «Розділити» – дозволяє нарізати вибраний відеоролик на вказану кількість частин, з однаковим інтервалом часу. Можна вибрати нарізку частин по інтервалу.

Останній інструмент «З’єднати» – завантажте все відео, які ви хочете об’єднати, виберіть напрямок відтворення, а потім експортуйте кнопкою «Старт», і Bandicut справить склеювання файлів.

Ви можете виконувати інші функції за допомогою програми. Наприклад, ви можете просто видалити непотрібні частини з середини вашого відео, об’єднати різні сегменти і навіть витягти аудіо з відео.

Незважаючи на те, що Bandicut є безкоштовним, її можна зареєструвати за $29. Тоді з’явиться більше варіантів експорту, високошвидкісний режим різання/злиття відео.

Пристойний і дуже простий інструмент для швидкого редагування відео, вирізання, вирізання та склеювання.

Розмір: 13 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Bandicut

Дзеркало Bandicut