AndreaMosaic – проста утиліта для створення мозаїки з фотографій.

Щоб створити мозаїку, вам знадобиться колекція фотографій, які будуть використовуватися як елементи мозаїки, і картинка підкладка, яка буде використовуватися як матриця при побудові мозаїки. Далі, змінюючи налаштування, можна створювати різні мозаїчні зображення.

Програма дозволяє створювати не просто мозаїку, а «Фотографічну мозаїку» — це мозаїка, де кожен елемент мозаїчного зображення — фотографія, а не просто кольоровий шматочок.

  • перш ніж почати роботу, додайте всі фотографії, які повинні брати участь у складанні мозаїки, в окрему папку;
  • виберіть зображення, яке буде основою мозаїки;
  • натиснувши на кнопку картинку «дельфін», виберіть зображення з яких буде складена мозаїка, також можна вибрати цілу папку (краще щоб ці фотографії були невеликого розміру і без дрібних деталей на них), натисніть кнопку «зберегти список» і кнопку «ок»;
  • далі просто натисніть на кнопку біля картини «дельфіна» і дочекайтеся результату формування мозаїки.

Разом зі стандартними налаштуваннями доступними вам за допомогою меню програми, можна виділити додаткові можливості: створення кількох варіантів зображення «на льоту», автоматичне регулювання кольору і можливість автоматичної обрізки зображень, запобігання близьких по стилю дублікатів. Зберегти вашу зроблену мозаїку можна в графічних форматах JPG або PNG і з будь-яким дозволом.

Розмір: 10,8 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати AndreaMosaic