All Browsers Memory Zip – оптимізатор пам’яті, спеціально розроблений для скорочення використання ОЗУ браузерами працюють на вашому комп’ютері.

Програма підтримує 38 найбільш популярних браузерів. Скачайте програму за посиланням нижче, встановіть програму і все, налаштувань не потрібно, хоча вони і є, можна поекспериментувати. Програма працює з системного трея і відстежує споживання пам’яті вашими браузерами, якщо цифра піднімається вище встановленого порогу, програма оптимізує пам’ять.

Показники використання пам’яті браузером Яндекс до установки програми


і після установки програми

Як працює програма не дуже зрозуміло, за твердженням розробників, програма стискає дані в оперативній пам’яті, на це натякає сама назва програми, в якому є абревіатура ZIP. Якщо ви запустили браузер і не використовуєте його, згорнули, то об’єм займаної ним пам’яті скоротитися до зазначеного межі, але як тільки ви починаєте активно користуватися браузером, то він знову буде використовувати стільки пам’яті, скільки йому потрібно для комфортної роботи. При використанні програми, браузер все ж використовує менше пам’яті, але при цьому значно зростає навантаження на процесор, це видно в диспетчері завдань, і коливання значень пам’яті відбуваються практично постійно, то в меншу сторону, то в більшу.

Тому, вам все ж потрібно буде налаштувати максимальне використання пам’яті вашого браузера перед запуском. Наприклад, встановіть максимальну оперативну пам’ять Yandex браузера наприклад на 300 Мб або більше, для мого комп’ютера цього вистачило для комфортної роботи.

Запускати програму необхідно з правами адміністратора!

Висновки: програма однозначно варто уваги, спробуйте, поекспериментуйте з налаштуваннями і знайдіть золоту середину. У будь-якому випадку програма може бути корисною, коли у вас відкрито дуже багато вкладок і пам’ять починає закінчуватися, і є причина пожертвувати ресурсами процесора на користь пам’яті. Дозволяє істотно скоротити використання пам’яті браузерами!

Розмір: 1,05 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити All Browsers Memory Zip