Давайте погоримо про найбільш унікальні місця на планеті для туристів. (Уайтхэвен Біч, Мауї, Гаваї, Казкові басейни, Мармурові печери озера Каррере, міст Шахара, водоспад Хавасу, каньйон Фьядрарглиуфур, Аранг Кел, Темна огорожа)

Якщо ви хочете подорожувати, у вас можуть виникати бажання відвідати унікальні місця на планеті. У статті зібрані найкрасивіші куточки світу, в яких потрібно побувати, принаймні, один раз в житті

Пляж Уайтхэвен Біч на острові Уїтсанді (Австралія)

Для любителів білосніжного піску Уайтхэвен Біч – ідеальне місце відпочинку. Дістатися до пляжу можна на човні з портів острова Гамільтон, гавані Блазень і містечка Ейрлі-Біч. CNN назвав цей пляж екологічно чистим. На ньому заборонено куріння сигарет і вигул собак. Тому, відправляючись туди, не слід брати з собою домашніх тварин.

 

Спа Мауї, Гаваї

Курорт розташований на великій території уздовж пляжу Каанапалі з численними басейнами і водоспадами, спа-центрами, безліччю чудових пам’яток і розважальних місць.

 

Казкові басейни (Шотландія)

Вирушаючи на острів Скай, будьте готові побачити неповторні природні ландшафти, давні історичні споруди та чарівні ліси з прозорими водоймами.

 

Мармурові печери озера Каррере (Чилі)

Це природне диво природи, показує пишність географії нашої планети, можна внести в список найкрасивіших печер світу. Обов’язкове місце для відвідування, коли ви плануєте тур Чилі.

 

Міст Шахара (Ємен)

Побудований в 17 столітті, міст з’єднує населені пункти, розташовані на вершині гір в Ємені. Насправді, Шахарский міст створювався для боротьби з турецькими загарбниками. Це одне з кращих туристичних визначних пам’яток в світі

 

Водоспад Хавасу (Національний парк Гранд-Каньйон)

Якщо ви хочете побачити рай на Землі, відвідайте водоспад Хавасу в штаті Арізона. Захоплюючі видовище приваблює десятки тисяч туристів з усього світу щороку. Синьо-зелена вода водоспаду і природа околиць є важливою цінністю резервації індіанського племені Хавасупай.

 

Каньйон Фьядрарглиуфур (Ісландія)

Каньйон розташований на південно-сході Ісландії недалеко від кільцевої дороги біля села Киркюбаярклаустур, відомим туристичним місцем. За даними експертів, його розміри становить близько 100 метрів у глибину і 2 км в довжину. На дні каньйону протікає річка Фьяора.

 

Аранг Кел, долина Нилум (Пакистан)

Це прекрасне село в долині Нилум, Кашмір. Красиві місця з захоплюючими пейзажами оточують долину. Побувавши один раз в Аранг Кел, вам захочеться оселитися серед неповторних ландшафтів.

 

Темна огорожа (Північна Ірландія)

Це алея старих близько зростаючих дерев уздовж дороги. Саме фотографоване місце в Ірландії. Популярна туристична пам’ятка ще 15 років тому була відома тільки місцевим жителям.

Отже, якщо ви шукаєте найдивовижніші місця на планеті, ознайомтеся з туристичними напрямками, описаними в цій статті. І ви не пошкодуєте про рішення відвідати їх.

Джерело: http://fastping.com.ua/