Cyotek WebCopy – проста програма яка допомагає скопіювати структуру сайту для того, щоб використовувати його в режимі оффлайн. Інтерфейс програми не переведений на російську мову, але досить простий у використанні, а кнопки базових інструментів зручно розташовані, і ви зможете скачати сайт, просто вказавши його заслання і вказавши папку, в яку потрібно зберегти архів.

Для зручності спостереження за копіюванням в додатку передбачено вікно з показником прогресу дії. А просунуті користувачі можуть вносити власні налаштування для кожного сайту, який потрібно скопіювати.

Під час копіювання сайту, (яке може затягнутися надовго, так як все залежить від швидкості Інтернету і від розміру веб-сайту), можна дізнатися про нього безліч корисної інформації. Ви зможете отримати інформацію про непрацюючі посилання, про стертих файлах та інші важливі відомості. Крім того, дана утиліта показує користувачеві карту сайту, а також перелік об’єктів і файлів, які не вдалося скопіювати з різних причин.

Як скачати сайт за допомогою програми

 • У полі «Website» вказуємо посилання на сайт
 • Нижче, натискаємо на кнопку «папки із лупою» і вказуємо папку для збереження всіх файлів сайту
 • Тиснемо кнопку «Copy Website» і чекаємо закінчення процесу
 • По закінченню копіювання, з’явиться вікно якого можна відкрити папку з сайтом, переглянути доповідь про можливі проблеми, а також відкрити карту сайту. В цьому ж вікні доступна деяка статистика в цифрах: кількість завантажених файлів, повний розмір, і час витрачений на копіювання.

  Папка зі скачаним сайтом виглядає приблизно так

  Для запуску сайту, відкрийте файл index.htm

  Місце виведення. Програма на думку автора, найбільш проста з існуючих, для скачування цілих сайтів. У більшості випадків ніяких додаткових налаштувань вносити непотрібно. Просто вказавши сайт і папку для збереження, через деякий час ми отримуємо повністю готовий сайт для роботи на локальному комп’ютері. Ви також зможете завантажити всі файли на будь-який домен (FTP) і сайт буде працювати.

  Розмір: 4,15 МБ
  Інтерфейс: Англійський
  Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

  Скачати Cyotek WebCopy

  Дзеркало Cyotek WebCopy