Windows сама популярна настільна операційна система, відповідно більшість користувачів звикли до її інтерфейсу, продуманому, зрозумілому і зручному. Почавши користуватися пристроєм на іншій операційній системі, користувач прагне надати її зовнішній вигляд Windows, намагається налаштувати її на таку ж зручність і простоту. Ось для таких користувачів і створена наступне додаток для Android.

Taskbar – спеціальна оболонка для системи Android, яка додає всім відому кнопку «Пуск» з основними функціями, а також панель задач, на якій відображаються всі працюючі додатки. «Пуск» розташовується в лівому нижньому кутку інтерфейсу (розташування і вигляд можна змінювати), а по тапу на неї відкривається панель з часто використовуваними програмами, формою пошуку, настройками і кнопками для швидкого доступу до деяких параметрами ОС Android.

Меню пуск, як видно на скріншоті вище, багато в чому копіює стандартне меню Windows, але в той же час воно адаптована під сенсорне керування. З протилежного боку від кнопки розміщуються кнопки для перемикання мережевих функцій, повзунок регулювання яскравості і кнопка, що відкриває доступ до налаштувань Taskbar.

Як говорилося вище, є панель задач, на якій розташовуються програми, що працюють у фоні (як у Windows), що дозволяє швидко переміщатися між ними.

Додаткової уваги заслуговує зелена іконка-кнопка в правій частині панелі завдань: там за нею, закриває всі працюючі програми для вивільнення оперативної пам’яті.

Меню досить гнучко настроюється, можна ховати програми, видаляти або додавати нові, а також групувати по папках.

Якщо у вас є рут доступ до пристрою, ви можете додатково вбудувати оболонку Windows в стандартну панель навігації – за умови, якщо встановити Xposed Framework.

Розмір: 3,2 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Android

Встановити Taskbar