Ashampoo Burning Studio – програма для запису дисків, створення образів і копіювання музики у відео, з деякими цікавими доповненнями.

Для установки необхідно зареєструватися на офіційному сайті та отримати ліцензійний ключ, абсолютно безкоштовно.

Ключ для програми, можете користуватися,

або зареєструватися і отримати власний.

Працювати досить просто, виберіть тип проекту «запис даних», або «Звук + музика», або відео – потім перетягніть вихідні файли в інтерфейс, і ви можете записати свій CD, DVD або Blu – ray диск в декілька кліків.

Основні і додаткові можливості

  • За допомогою програма можна створювати Autostart диски, які відображають інтерактивні меню, яке з’являється при вставці диска. Вони можуть запускати файли або документи, відправляти повідомлення електронної пошти, посилання на веб-сторінки і багато іншого, і є відмінним способом, щоб представити інформацію одержувачу вашого диска.
  • Створення образів у форматах ASHDISC, CUE / BIN, ISO, IMG – переглядати або створювати образи з файлів або інших дисків.
  • Якщо ви хочете записати Аудіо компакт-диски, то ви оціните широку підтримку файлових форматів: MP3, WMA, OGG, APE, OPUS, FLAC, CDA і WAV.
  • Є також простий інструмент резервного копіювання файлів, дизайнер обкладинки і копіювання диска, і є деякі додаткові настройки для експертів.

Ashampoo Burning Studio відмінно підходить для запису дисків з даними (функція автозапуску є корисним доповненням), для роботи з компакт-дисками і зображеннями.

Розмір: 77,8 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Ashampoo Burning Studio