Raccoon – проста програма, яка вміє завантажувати установчі apk-файлів додатків з магазину Google Play.

Приміром, на вашому пристрої немає інтернету, або отримуєте повідомлення про несумісність з вашим пристроєм, тоді за допомогою програми можете завантажити apk на комп’ютері Windows, а потім перекинути файл з usb на пристрій і встановити додаток.

Працювати в програмі досить просто (хоча бувають нюанси, про це трохи нижче). Запускаємо Raccoon (установка не вимагається) і вводимо облікові дані Google, все, програма готова.

Програма має всього два вікна: Downloads Search і, відповідно, Пошук та Завантаження. У полі пошуку введіть назву вашої програми і натисніть кнопку пошуку. У списку знайдених програм виберіть цікавить вас, і натисніть на нього. У лівому вікні відобразиться опис програми із вкладками.

Нижче розташовується кнопка “Download” – при натисканні на яку, на ваш ПК почнеться скачування apk-файлу. Завантаження відбувається в спеціальну папку користувача, відкрити яку можна відразу з Raccoon.

Ось тут невеликий нюанс! Після завантаження, програма може какби зависнути, не реагувати на кнопки, не закриватися, але при цьому додаток буде завантажено на ваш комп’ютер, його можна знайти в папці користувача за адресою показаному на цьому скришоте:

Принаймні ця проблема проявилася у автора, можливо у вас буде працювати без нарікань.

В цілому, все дуже просто і зручно. Після того як ви завантажите додаток, скопіюйте файл apk, перемістіть на будь-Android-пристрій і запустіть установку необхідного додатка.

Для роботи програми Raccoon у системі повинен бути встановлений пакет Java.

Розмір: 7,9 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Raccoon