PhotoStage Slideshow Free – проста програма для створення красивих слайд-шоу з користувацьких фотографій, відео і звуків. Доступно безліч інструментів , які дозволяють об’єднувати фотографії, відео і музику, записувати DVD, зберігати слайдшоу на локальний диск і ділитися онлайн.

Створення слайдшоу в PhotoStage Slideshow Free

Після запуску програми, необхідно провідник додати фото, відео та аудіо файли. Потім простим перетягуванням перенести потрібні елементи слайдів на тимчасову шкалу (в самому низу).

Далі просто редагуйте фотографії, додайте текст і ефекти, між слайдами додавайте ефекти переходів. Після того як готове слайдшоу, вам все подобається, можете експортувати проект у відео файл, при цьому можна вибрати якість відео, формат і конвертер.

Якщо ваш проект великий, і у вас не вистачає часу його закінчити, ви можете зберегти його в файл проекту, і доробити його в інший час.

Основні можливості

  • Просте створення динамічних слайдшоу;
  • Фото ефекти для кожного слайда (панорамування, масштабування, налаштування тривалості);
  • Фото редактор (настройка яскравості, насиченості, обрізання, поворот, розворот та ін);
  • Великий вибір ефектів для переходів між слайдами;
  • Додавання музики і тексту;
  • Підтримка HD Video.

Невелике відео як працювати в програмі. Інтерфейс англійською, але немає нічого складного.


Маленький нюанс по відео, в процесі створення слайдів, додавання звуку, його не чути, відео яке я знімаю, так як звук записувався з мікрофона, але в самому слайді звук є!

Розмір: 4,9 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати PhotoStage Slideshow Free