PowerMAX – маленька програма, розроблена для «помучити» процесор і відеокарту на вашому комп’ютері, зробить стрес тест зазначених вузлів і виявить слабкі місця, тим самим перевіривши стабільність системи.

Тестування процесора здійснюється на основі наборів команд SSE чи AVX, і перевірка відеокарти проводиться запуском тривимірної сцени, яка в реальному часі використовують максимальне значення мультисэмплирования (MSAA).

Ви можете запустити обидва тіста одночасно і виявити слабкі місця вашого «заліза».

Для чого може знадобиться програма?

У першу чергу користувачам, які хочуть бути проінформовані, на що здатний їх комп’ютер, яке навантаження може витримати центральний процесор і відео під система.

Також, програма стане в нагоді при покупці нового або (особливо) бо комп’ютера, на якому, провівши стрес тест, можна своєчасно виявити приховані дефекти, і вимагати у продавця заміну або повернення грошових коштів.

Програма неймовірно проста, практично не має налаштувань, але зі своїми обов’язками справляється добре. Але, якщо вам потрібно щось складніше, можете спробувати 3DMark Basic Edition. Професійна програма для тестування зв’язки процесор/відеокарта, безліч налаштувань, система балів і не маленький розмір, близько 4 ГБ.

Розмір: 10,2 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати PowerMAX