Пісочниця – гра для розслаблення і заспокоєння. Побільше видовища і свобода дій. У грі ви знайдете понад 35 матеріалів навколишнього середовища для створення різних конструкцій і їх взаємодії між собою.

Вмикайте краники з водою, нафтою, бензином, порохом, метаном. Будуйте різні ємності та споруди, наповнюйте їх, висаджуйте їх, розчиняйте їх. Наприклад, металеві конструкції розчиняються кислотою, дерев’яні можна підпалити, а наповнений посудину газом метаном можна барвисто знищити за допомогою вогню.

Наповнивши басейн водою і бензином, підпаліть його, бензин при горінні буде випарять воду, яка буде підніматися верх у вигляді пари і знову осідати у вигляді води.

Загалом, озбройтесь уявою і вперед творити і розслаблятися. Такої кількості матеріалів ви не знайдете ні в одному іншому подібному додатку, і гра пісочниця продовжує стрімко розвиватися. У перспективі, розробники планують зробити головоломки, а також зробити підтримку розрахунків тиску рідини.

В програмі немає реклами, взагалі, але є кілька платних інструментів, але і безкоштовних достатньо, щоб просто розслабитися і отримати задоволення від гри.

Розмір: 1 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Android

Встановити Пісочниця

Скачати Пісочниця (apk)