Давно відомо, що елементи JavaScript, Flash і Java мають безліч вразливостей, якими активно користуються кібер злочинці при розробці вірусів. За допомогою різних скриптів може запускатися красива анімація, відбуватися реєстрація поштової скриньки, а Flash дозволяє грати в ігри, показувати яскраву анімацію. Але шкідливі скрипти вбудовані у веб-сторінки, завантажують на ваш комп’ютер різні віруси та інший шкідливий код.

NoScript – розширення для браузера Mozilla Firefox, призначене для блокування виконують скриптів JavaScript, аплетів Java, Flash та інших потенційно небезпечних активних елементів HTML-сторінок до тих пір, поки користувач не дозволить їх виконання на даному сайті або глобально. Розширення дозволяє вести білий список сайтів, яким дозволено використовувати активний вміст.

Додаток забезпечує найкращу безпеку, яку Ви тільки можете отримати у веб-браузері!

Установка і використання блокатор скриптів

Нічого складного в установці немає, процедура звичайна як для будь-якого розширення addons.mozilla.org. За замовчуванням активний вміст блокується для всіх сайтів, і ви зможете складати список довірених сайтів, на яких буде дозволена завантаження скриптів і Flash.

Для розблокування скриптів натискаємо на кнопку NoScript і у вікні дозволяємо необхідні скрипти (див. малюнок).

Встановивши розширення NoScript, ви будете захищені від виконання скриптів на веб-сторінках відвідуваних вами сайтів, крім тих сайтів, на сторінках яких ви дозволите використати їх виконання.

Розмір: 1 Мб
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Mozilla Firefox

Встановити NoScript