«Порт Авентура» – видовищний парк розваг, який об’єднав в собі кілька тематичних зон (Дикий Захід, Мексика, Середземномор’ї, Китай, Sesamo Aventura, Полінезія) з різноманітними атракціонами, уявленнями, музичними і театральними шоу.

Подорожуючи по Барселоні, не забудьте відвідати парк розваг, який знаходиться в сусідньому місті. «Порт Авентура» розташований у Салоу. Тут ви знайдете масу незвичайних атракціонів, а видовищні вистави доповнять картину і подарують вам самі позитивні емоції.

Парк розваг «Порт Авентура»


Фотографія Вид на парк ввечері

Кожен рік в «Порт Авентура» приїжджають мільйони мандрівників, щоб повеселитися і вразити. На площі 117 гектарів розміщується величезна кількість гірок, каруселей, лабіринтів, печер. Є різноманітні водойми, майданчики, театри та розважальні кімнати.

Парк поділений на шість зон. Кожна з них відображає звичаї та історію тієї чи іншої країни. На території розташовані ресторани національної кухні, атракціони, сувенірні магазини і лавки.

Щодня в парку влаштовують видовищні вистави. Всього за добу можна відвідати близько 90 різних тематичних вистав, шоу, циркових виступів.

Дикий Захід


Фотографія Небезпечний дикий захід

Ви потрапляєте в атмосферу Дикого Заходу і можете побачити вистави в стилі кантрі, покататися на вагонетках, приборкати стадо биків, підкорити гірську річку і осідлати коня.

Тут можна покуштувати американські страви і сфотографуватися з справжніми ковбоями.

Мексика


Фотографія Суворі мексиканські розваги

У цій зоні парку ви знайдете відомий атракціон Hurakan Condor, на якому можна відчути вільне падіння з висоти 100 метрів.

Тут є цікавий підземний лабіринт з фантастичними візуальними ефектами. Діти будуть у захваті від родео, яке влаштовують для самих маленьких гостей парку. А дорослі можуть взяти участь у тотемних обрядів і спробувати традиційну кухню Мексики.

Середземномор’я


Фотографія Проста сільце

Опинившись у зоні Середземномор’я, ви потрапите в унікальну рибальське село.

Тут багато захоплюючих водних атракціонів та інших розваг для гостей будь-якого віку. У Середземномор’ї проходить самий видовищний і масштабний парад.

Китай


Фотографія Атракціон не для слабонервних

Ця паркова зона передає атмосферу Стародавнього Китаю. Ви побачите оригінальні будови, водні атракціони, драконів. Зможете покататися на човні по річці і насолодитися цікавими краєвидами.

В зоні Китаю знаходиться один з найбільш незабутніх атракціонів – Dragon Khan. Ви прокотитеся на гірках зі швидкістю 110 км/год., подолавши 8 мертвих петель і власних свій страх.

Sesamo Aventura


Фотографія Вулиця Сезам

Ця зона відпочинку і розваг припаде до душі маленьким мандрівникам та всім любителям шоу «Вулиця Сезам», адже саме тут ви зустрінетеся зі всіма героями. Нестримні танці, веселощі, цікаві вистави, веселі атракціони – все це чекає вас в парку «Порт Авентура» на «Вулиці Сезам».

Полінезія


Фотографія Суворі розваги для суворих полінезійців

Опинитися в справжніх джунглях зможуть ті, хто відвідає паркову зону «Полінезія».

Тут ви зможете покататися на катамарані, спуститися на байдарках, побачити виверження водного вулкана. Незвичайні атракціони доповнюються розважальними музичними шоу і театральними постановками.

Де знаходиться «Порт Авентура»?


Фотографія Їхати всього нічого

З Барселони – 1 годину на поїзді, з міста Салоу – 3-5 хвилин на потязі або 20 хвилин пішки. На території комплексу є готелі. Ви можете зупинитися в них на один або кілька днів.

Вартість перебування в парку становить 45 євро для дорослого учасника і 39 євро для дитини (4-10 років). Є знижки для інвалідів і пенсіонерів. Також можна скористатися спеціальними пропозиціями і отримати знижку на другий день перебування у розмірі 50%. Для тих, хто проживає в готелі на території комплексу, передбачені спеціальні експрес-квитки.

Ще вирішуєте, що подивитися в Барселоні? Відвідайте «Порт Авентура», щоб випробувати себе і отримати враження, які залишаться на все життя!

Джерело: http://sokal-shop.net.ua/