Коли справа доходить до вибору веб-браузера, є п’ять основних конкурентів на вибір. Кожен з них має свої сильні і слабкі сторони, але, зрештою, той, який ви вирішите використовувати, є питанням особистого вибору. Кожен браузер має свій власний унікальний набір функцій, і те, як ви використовуєте веб, швидше за все, визначить, який браузер ви вибираєте. Ви можете спробувати щось інше для зміни, однак, і Avant Browser об’єднує в собі кращі елементи основних браузерів в одному додатку.

Ще один браузер для інтернету

Avant Browser – підтримує перегляд з вкладками і приватний режим, в якому дії при перегляді не записуються. Щоб поліпшити загальний досвід роботи в інтернеті, настроюється блокувальник реклами під рукою, щоб убити докучливі вбудовані рекламні оголошення, а також спливаючі вікна. Додатково ви зможете встановити розширення для блокування реклами.

Інтегрований RSS reader дозволяє читати новини з ваших улюблених новинних сайтів і блогів без необхідності постійно відвідувати їх або використовувати виділений RSS агрегатор. Якщо Ви використовуєте Avant Browser більш ніж на одному комп’ютері, ви можете скористатися послугою синхронізації онлайн-закладок, що дозволяє отримати доступ до ваших закладок з будь-якого комп’ютера.

На цьому все не закінчується. Avant Browser також підтримує жести миші, які можна використовувати для взаємодії з додатком без необхідності використання меню. Браузер також може заощадити ваш час, автоматично заповнюючи онлайн-форми і паролі – все це зберігається в захищеній паролем бази даних – і з ефективним використанням системних ресурсів.

Для перегляду сторінок можна вибрати будь-движок IE, Firefox або Chrome. Останній дозволяє встановлювати в браузер розширення з магазину google.

Додаткові можливості

  • Avant Browser може виявити відео на веб-сторінці, яку ви переглядаєте, і дозволить вам завантажити відео одним клацанням миші. (при тестуванні, автором дану функцію виявити не вдалося, напишіть чи вийшло це у вас);
  • Використовує мінімум пам’яті на платформі Windows;
  • Якщо одна вкладка викликає збій, то браузер все одно продовжує працювати;
  • При перегляді відео дозволяє розділити браузер на дві частини;
  • Захист від витоку пам’яті і низька навантаження на процесор;
  • Очищення набраних адрес, недавніх сторінок, паролі, cookie, історії, автозаповнення даних.

Розмір: 100 МБ
Інтерфейс: Багатомовний
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Avant Browser

Дзеркало Avant Browser