Що робити, коли з-за відсутньою DLL не запускаються ігри або інші програми? Можна запитати у яндекса звичайно, завантажити на комп’ютер і скопіювати в папку потрібної програми, а можна скористатися спеціальною програмою.

DLL-помічник – програма являє собою величезну колекцію динамічних бібліотек .dll і .ocx файлів. Дозволяє легко знаходить потрібні файли за назвою, завантажувати їх на комп’ютер і встановлювати в автоматичному режимі.

Так як файли dll використовує безліч різних програм, то при установці, чищення або оптимізації, вони можуть зіпсується чи вийде, також вони можуть пропасти через дії вірусів. Для вирішення подібних проблем, використовувати DLL-помічник, який здатний підібрати потрібну версію файлу з безлічі варіантів. Автоматично завантажить, розпакує і зареєструє в системі.

Програма максимально проста, розібратися з неї зможе навіть непідготовлений користувач комп’ютера. Встановіть програму і відразу можете користуватися. Сама програма не містить повну базу файлів, а є оболонкою для пошуку файлів на сайті розробників, тому для її роботи необхідно інтернет-з’єднання!

Уважно при установці, в процесі пропонується установка різних рекламних програм!

Розмір: 942 КБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити DLL-помічник