Просунутий користувач, розбереться якщо потрібно видалити файл, що видаляється, а чи зможе він видалити не видаляються ключ або папку реєстру? З безкоштовною програмою на цій сторінці, це буде легко зробити.

Registry DeleteEx – портативний інструмент, який може видаляти заблоковані ключі реєстру, навіть якщо вони належать Windows або захищені шкідливими програмами.

Інтерфейс є вкрай простим. У ньому немає перегляду як в regedit, ні дерева, щоб допомогти знайти потрібний ключ: просто вікно для введення ключа, або значення, і кнопка «Видалити», щоб позбутися від нього.

Прямий доступ до реєстру

Програма ігнорує звичайний метод видалення Windows, і записує в Реєстр дані безпосередньо. В результаті, програма обходить будь-які проблеми з дозволами, і це не буде мати значення, якщо шкідливі програми використовують API Windows: ключ видаляється в будь-якому випадку. (Звичайно, якщо зловмисне програмне забезпечення працює на вашому комп’ютері, то він завжди може переписати ключ пізніше, але Registry DeleteEx, принаймні, дає вам шанс відновити контроль).

Будьте обережні: якщо ви видалите щось важливе, то система може аварійно завершити роботу і/або ж просто перестати завантажуватися. Використовуйте цю програму, тільки якщо ви знаєте, що робите!

Замість висновків: Реєстр DeleteEx надає простий і ефективний спосіб видалення навіть найстійкіших розділів реєстру. Це може бути дуже корисно, але зробивши помилку ви легко можете перетворити ваш комп’ютер в сміття: будьте дуже обережні.

В архіві дві версії програми, для 32-і 64-бітної системи відповідно, не потребує встановлення.

Розмір: 1,54 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Registry DeleteEx