9 лютого, у південнокорейському місті Пхенчхан стартував XXIII Зимові Олімпійські ігри. Подія очікувана багатьма фанатами та любителями спорту. І назріває актуальне питання, як встежити за виступом улюблених команд та спортсменів — без використання телевізора? Щоб ви нічого не пропустили, і у вас не боліла голова про те, як же подивитися олімпіаду в інтернеті, ми зібрали для вас невелику інструкцію як це зробити в браузері і на мобільному пристрої.

Як дивитися Олімпіаду в браузері

Ви можете стежити за Олімпійськими іграми через браузер. Наприклад, усі три вищезгадані телеканалу транслюють прямий ефір в онлайні:

  • «Перший канал»;
  • «Росія 1»;
  • «Матч ТВ».

Всім відомий відео хостинг ютуб – за допомогою пошуку, ви зможете знайти новини, анонси та прямі трансляції змагань.

У соціальній мережі однокласники, можна також знайти спільноти, де ведеться пряма трансляції з ігор, ось невеликий список:

  • Канал 1
  • Канал 2
  • Канал 3

Якщо ви частий гість даної соц мережі, то ви без праці знайдете подібні канали.

На смартфоні і планшеті

В магазині play.google.com досить багато програм для трансляцій онлайн тв віщань, ми зупинимося на парочці, які працюють і постійно оновлюються:

SPB TV Росія

Більше 10 мільйонів установок. Перший, Росія 1, Матч ТВ, ТНТ, СТС, НТВ, Рен-ТВ, ТВ-3, П’ятниця, П’ятий, Культура, Муз ТБ, Карусель, і багато інші канали стабільно, легально і безкоштовно, – зовсім як у вас вдома (якщо у вас є кабельне телебачення або антена).

Лайм HD TV

Понад 1 мільйонів установок. Це можливість дивитися російські телеканали, фільми і серіали на екрані мобільного пристрою.

Будь ласка, пам’ятайте, що перегляд ТБ через мобільний інтернет може спричинити додаткові витрати на трафік.