Axialis IconGenerator – генератор для виробництва іконок, який дозволяє налаштувати іконки з бази даних наборів іконок, перш ніж експортувати їх в будь-який з безлічі поширених форматів.

Колекція іконок Google Material Design

Це не інструмент для розробки іконок, програма дозволяє вибрати основні значки з готових наборів іконок. Є безкоштовна Колекція іконок Google Material Design і кілька комерційних наборів іконок Axialis у чотирьох розділах.

Код для вставки на сайт

Властивості відображають свій код SVG і XAML для кожної іконки, які можна копіювати в буфер обміну або зберегти на диск.

Ви можете налаштувати кольору іконок у відповідності з вашими вподобаннями, чи відповідають різні вбудовані набори кольорів: Google Material Colours, Metro Colours, Social Colours (Facebook, Twitter, Vine тощо) та багато іншого.

Значки можуть бути налаштовані з накладками для вказівки дії або стану. Це може бути зелений знак “+”для представлення” Add”, наприклад, або Червоний Хрест для позначення помилки або попередження.

Найкраща функція IconGenerator, ймовірно, це діалог”створити”, в якому ви визначаєте необхідні значки. Програма може створювати файли растрових зображень PNG, BMP, JPG, ICO і ICNS; векторні файли SVG і XAML; значки PS, EPS та PDF потрібно Inkscape); все в одному або декількох стандартних розмірах, ваші власні параметри або смуги зображень (тільки PNG, BMP, JPEG).

Наостанок: IconGenerator призначений для професійних розробників і дизайнерів, які будуть використовувати його, щоб купити і налаштувати комерційні набори іконок Axialis, але, навіть цей набір дозволяє вибрати і налаштувати Google Material Design кахлі, а потім експортувати результати в безліч розмірів і форматів.

Від автора: комерційні іконки можна додати на нижню смугу переглянути та скопіювати без водяного знака будь-якою програмою скриншотером, правда розмір при цьому буде не більше 60х70 px. Легка здобич унікальних ікон для свого сайту або програми.

Розмір: 25,4 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Axialis IconGenerator

Дзеркало Axialis IconGenerator