При установці додатків на ПК за допомогою інсталятора Windows файли установки і виправлення додаються в приховану папку \Windows\Installer. Вони використовуються пізніше, коли вам потрібно змінити, оновити або видалити програмне забезпечення. Ці файли повинні бути видалені автоматично, коли програмне забезпечення повністю видалено, але це не завжди відбувається. На деяких комп’ютерах може бути багато втрачених файлів, які займають гігабайти дискового простору.

Очищення папки Installer

PatchCleaner це безкоштовний інструмент, який сканує папку інсталятора Windows на наявність надлишкових елементів.

За замовчуванням програма переміщує файли в іншу папку, а не видаляє їх. Рекомендується зберегти цю настройку, щоб ви змогли при необхідності скопіювати файли назад, якщо вони виявляться необхідними. Через деякий час, якщо система працює як годиться, всі програми працюють, ці дані можна буде видалити.

Як тільки ви налаштували папку «Move Location» (для збереження копій), для очищення натисніть кнопку «Delete». Натиснувши посилання «details», можна переглянути список знайдених файлів для видалення.

Висновки: На комп’ютерах, які працюють тривалий час, можна звільнити значну кількість не зайвого дискового простору на системному диску. Так що, якщо у вас закінчується вільне місце, то програма вам його знайде .

Розмір: 1,25 МБ
Інтерфейс:Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати PatchCleaner