Cryptor – проста у використанні програма, призначена для групового шифрування файлів та копіювання їх наприклад на локальний або мережевий диск, або в “хмара”.

Шифрування файлів може стати в нагоді для безпечного пересилання особливо важливих даних через мережу Інтернет, або в разі постійного зберігання таких даних на серверах, Інтернет дисках “Yandex”, “Google” та інших подібних.

Програма використовує найсучасніші методи шифрування і технології, такі як MS Crypto API, MD2, MD5, SHA, SHA1 та ін. Шифрування пароля носить незворотній характер, а це означає що після створення і збереження пароля в файл, його не зможе дізнатися ніхто, навіть розробник цієї програми.

Стійкість шифрування визначається вибраним алгоритмом шифрування і може бути:

 • При MD2, MD5 – 128 біт.
 • При SHA, SHA1 – 160 біт.
 • Версія використовуваної MS Crypto API визначається операційною системою, на якій використовується дана програма.

  У програмі є можливість шифрувати тільки зазначені користувачем файли, або будь-поточний, – вибраний мишкою.

  У налаштуваннях можна вибрати бажаний спосіб шифрування, а так само місце розташування зашифрованих файлів. При виборі місця розташування зашифрованих файлів “Кожен файл у свій каталог”, що б не було конфліктів з назвами файлів, до назв шифруемых файлів можуть додаватися випадкові суфікси.

  Шифрування файлів може виконуватися в “пакетному” вигляді, дешифрування – лише по одному.

  У Windows 10, зважаючи на безлічі обмежень, особливо без прав головного адміністратора, зберігання зашифрованих або розшифрованих файлів в деякі папки може бути заборонено операційною системою. Тому, або зніміть обмеження з потрібних папок в самій Windows, або зберігайте файли у дозволені папки. Наприклад на диску “D:\”.

  Розмір: 1 МБ
  Інтерфейс: Російська, Англійська
  Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

  Скачати Cryptor

  Дзеркало Cryptor